Bibliograficko-informačná výchova s Multifunkčným centrom 4.0

mar 22, 2022

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).

Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj v rámci projektu Multifunkčné centrum 4.0 LDI 01004 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.) Vás pozývajú na Bibliograficko-informačnú výchovu 25. marca 2022 o 08.30 h v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou.

Bibliograficko-informačná výchova (BIV) umožní deťom spoznať bližšie svoju knižnicu. Knihovníci a knihovníčky priblížia všetkým záujemcom svet kníh, knižnice a naučia ich orientovať sa v priestoroch knižnice a nájsť si svoju vytúženú knihu.

Ako sa môžeme správať v knižnici? Môžem nad knihou jesť? Môžem sa naháňať s kamarátom po knižnici a urobiť si z regálov rebrík? Aj na tieto otázky sa dozviete odpoveď už v piatok 25. marca 2022.

Tešíme sa na Vás!

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

NÓRSKE GRANTY

Marec v Multifunkčnom centre 4.0

Fitnes pre mozog