Letný športový štvrtok s Mgr. Tomášom Dzurinom

aug 24, 2023

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou uskutočnila letné podujatie pre všetky deti s názvom Letné štvrtky, ktoré organizuje v rámci projektu LDI 01004  Multifunkčné centrum 4.0  (Miestny rozvoj, odstraňovanie likvidácie a inklúzie Rómov).

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004  Multifunkčné centrum 4.0  ( Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzie Rómov ).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzie Rómov.

Leto v Multifunkčnom centre 4.0 je už tradične venované obľúbeným Letným štvrtkom. Podujatia sú tematicky ladené stretnutia, ktoré sa nesú v duchu rozprávok, tvorivých dielní, súťaží, hier a športu.

Letný športový štvrtok patril pohybu a športu. Vo štvrtok 24. augusta 2023 o 10.00 h sa v Obecnej knižnici Dlhé Klčovo predstavil športovec a tréner CFT Academy, Mgr. Tomáš Dzurina, ktorý rozcvičil deti z Dlhého Klčova. Šport vo všeobecnosti pôsobí blahodarne na organizmus a pozitívne ovplyvňuje fyzické aj psychické zdravie. Taktiež zvyšuje pocit radosti z pohybu, uvoľňuje z tela potrebné endorfíny a pomáha v boji so stresom, úzkosťou a depresiou. Dnešné endorfíny sú vyplavené a telo je posilnené dávkou zdravej a fyzickej aktivity.

Srdečne Vás pozývame na Letné štvrtky. Príďte si vychutnať leto plné aktivít, ktoré zamestnajú nielen myseľ, ale i telo zo širokej škály podujatí.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

Nórske granty

Letný literárny štvrtok s Bábkovým divadlom Morgonrock