Pozývame na záverečnú konferenciu projektu Multifunkčné centrum 4.0

apr 2, 2024

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na podujatie Záverečná konferencia projektu Multifunkčné centrum 4.0, ktoré sa realizuje v rámci projektu LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.

Podujatie sa uskutoční v pondelok 8. apríla 2024 o 11.00 h v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou. Srdečne pozývame na veľkolepú Záverečnú konferenciu projektu Multifunkčné centrum 4.0, ktorá vyzdvihne množstvo úsilia a práce pracovníkov centra, taktiež poukáže na benefity projektu a prinesie užitočné informácie, ktoré sme zaznamenali počas celého trvania projektu.

Ďakujeme Nórskym grantom a všetkým účastníkom projektu, pretože bez vás by nebol projekt tak silným a úspešným artiklom vo vranovskom okrese, ktorý sa môže pýšiť svojou pomocou všetkým návštevníkom centra a vysokou účasťou na každom stretnutí, workshope, besede či kurze.

ĎAKUJEME.

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.