Kronika rómskej rodiny

mar 20, 2023

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na vzdelávanie Kronika rómskej rodiny, ktoré sa realizuje v rámci projektu LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.

Vzdelávanie sa uskutoční v utorok 28. marca 2023 o 14.00 h v Komunitnom centre Hencovce s lektorkou Timeou Nemčíkovou.

Pozývame Vás na vzdelávanie Kronika rómskej rodiny, ktoré zachytáva najdôležitejšie udalosti, tradície a rituály rodiny. Ide o výborný rodinný artikel, s ktorým sa dá pospomínať a pripomenúť si dôležité rodinné udalosti. Kronika rómskej rodiny môže byť príjemnou pripomienkou toho, čo rodina predstavuje, aká je jej dôležitá funkcia v živote a v celej spoločnosti.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

Nórske granty

Marec 2023 v Multifunkčnom centre 4.0

Zastavujeme šikanu s pomocou Kráľa dobra