jún 20, 2022

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou získala grant na projekt LDI 01004 Multifunkčné centrum 4.0 (Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov).
Projekt je podporený z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „LDI – Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj Vás v rámci projektu Multifunkčné centrum 4.0 LDI 01004 „Miestny rozvoj, odstraňovanie chudoby a inklúzia Rómov.“ pozývajú na výstavu počas mesiaca Jún s názvom Motanka – Bábika starých Slovanov a dedičstvo po našich predkoch.

MOTANKY – bábiky staré viac ako päťtisíc rokov, dedičstvo po našich slovanských predkoch… Pozývame Vás na výstavu motaných bábik, ktorú pripravilo OZ Veršočok v spolupráci s Hornozemplínskou knižnicou. Výstava bude prístupná do 15. júna 2022 v priestoroch knižnice.

Ak sa chcete dozvedieť viac o programoch a projektoch financovaných z Nórskych grantov na Slovensku, navštívte stránku www.norwaygrants.sk alebo Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

If you want to know more about programmes and projects financed by the Norway Grants in Slovakia, visit www.norwaygrants.sk or Facebook Granty EHP a Nórska na Slovensku.

Nórske granty

November v Multifunkčnom centre 4.0

Motanka